Escort bursa

 

Viranşehir, Şanlıurfa.

  • Yayınlanma: 28 Kasım 2016 19:29
  • Expires: This ad has expired

Tanım

Viranşehir, Şanlıurfa.

Şanlıurfa’nın kadim ilçelerinden bir diğeri olan Viranşehir, günümüze dek pek çok medeniyete ve Mezopotamya’ya ev sahipliği yapan yerleşim bölgelerinden bir tanesi olarak bilinir. Sınırları çizildikten sonra da, çizilmeden önce de, pek çok insanın yerleştiği ve toprağı sex hikayeleri verimli, hayvancılığı besleyici bir bölge olan bu ilçede; Sümer, Hitit, Arami, Asur gibi medeniyetler bulunduğu gibi; tarihin en büyük İmparatorlarından bir tanesi olan Büyük İskender’in de buraya ayak bastığı bilinmektedir. Pek çok kez el değiştiren Viranşehir bölgesi, günümüzde Şanlıurfa’ya bağlı bir ilçe olarak geleneklerini ve kültürlerini korumaya çalışıyor.

Genel Kültür

Viranşehir halkı, genelde dışarıya ketum olmamakla birlikte, yine de kapalı bir tutuma sahiptir. Kendi içlerinde aşiret olarak ayrılan bu kabileler, aile olarak değil de, topluluk halinde de yaşayabilirler ve bundan memnuniyet duymaktadırlar. Bunu, bir gelenek olarak yaşayan bir topluluk olan Viranşehir halkının en bilindik aşireti, Cumhuriyet döneminin en büyüklerinden olan Mili Aşireti olmuştur.   Bunun dışında, kendine özgü pek çok geleneği de olan sex hikayeleri Viranşehir’i belki de ölmeden önce bir kez görmek ve insanları ile tanışmak gerekiyor.

Gezilecek Yerler

Bir GAP bölgesi olan Viranşehir’de, genelde tarım alanları vardır ve insanlar tarımcılık ile hayatını sürdürmektedirler. Bunun yanında, pek çok arkeolojik çalışmaya da ev sahipliği yapan Viranşehir’e gitmeniz halinde, muhakkak bu arkeolojik bulguları ve bölgeleri gezmeniz tavsiye edilebilir. Zira, eski çağlara dair pek çok bulguyu, bu çalışmalar ertesinde bulabilir ve gözlemleyebilirsiniz.

Neler Yenir?

Viranşehir, kendi yemekleri ve sebzeleri ile ünlü bir ilçedir. Urfa sex hikayeleri çiğ köftesi ayrı olmakla beraber, bu köftenin Viranşehir’de daha bir güzel yapıldığı söylenir. Bunun yanında, Sogılme adını verdikleri ve kendilerinin kültürüne has patlıcan yemeğini yemeden de buraya gidip geldiğinizi düşünmeyiniz. Son olarak, kendi yetiştirdikleri Şelengo salatalık türünü de bir tatmanız tavsiye edilebilir.

Etiket Yok

946 toplam görüntülenme, 2 bugün

  

Listing ID: 7259fc462799763

Problem Bildir

Processing your request, Please wait....