ETicaret Kiti -Kazandırmaya hazır E-ticaret Sitesi-wep sitesi

Altın Üye
Firma Adı
: ETicaret Kiti -Kazandırmaya hazır E-ticaret Sitesi-wep sitesi
Yetkili Adı
: E-Ticaret Kiti
Adres
: Barbaros Mh. Çiğdem Sok. Nu.1/ 18 Ağaoğlu My Office
Şehir/İlçe
: İstanbul / Ataşehir
Telefon
:
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Wep Site , Hosting Firmaları , Bilişim Hizmetleri , Bilgisayarcılar , Alışveriş Merkezleri
Email
:
Web
:
Facebook
:
Email Formu
: Email belirtilmemis.
Tweetle
Bu firma Bugün 3, Bu Ay 16 , toplamda 1014 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

 

offer_mobile

Hakkımızda

Gelişmiş Entegre Sanal Mağaza Sistemimiz ile hem girişimcilere düşük sermaye ile kendi işlerini kurma fırsatı sunuyoruz hem de işletmelere E-Ticaret dünyasına hızlı ve kolay bir başlangıç imkanı tanıyoruz. E-Ticaret alt yapımız, tedarik ve lojistik sistemimiz, profesyonel kurulum ve teknik destek ekibimiz ile sektörün öncülerinden olmanın gururunu yaşıyoruz.


offer_interior

Farkımız

ETicaret Kiti teknik ve tedarik alt yapısı Just and Fast tarafından sağlanır. Farkımız kendi müşterilerimize Sertifikalı Eğitimler, özel Facebook Destek Grubu , özel Videolu Eğitim Sitesi, ve çeşitli indirim olanakları sunmamızdır. ETicarete başlamanın en hızlı ve kolay yoluna, en iyi desteği de ekleyerek hızla kazanmaya başlayabilirsiniz.


offer_ecommerce

Misyonumuz

EticaretKiti.com ile Bonanza’nın Misyonu; E-Ticaret sektörüne risksiz ve düşük sermaye ile giriş yapmak isteyen girişimcilere hem yazılım hem hizmet hem de destek anlamında en gelişmiş E-Ticaret + Tedarik alt yapısını sağlamak ve işlerindeki başarıyı artırmak hedefimizdir.


offer_interior

Vizyonumuz

İş bulmanın çok zor hale geldiği günümüz ve geleceğin Türkiye’sinde insanlara çok az sermaye ile kendi işini kurma imkanı tanıyarak istihdam ve gelir seviyesine olumlu katkıda bulunmak. Ülke ekonomisine ve Türkiye Ticaret hayatına fayda sağlamaktır.

Facebook Yorumları