Firma ekle

Altın Üye
Firma Adı
: Firma ekle
Yetkili Adı
: Firmalar
Adres
: Bursa esnaf rehberi
Şehir/İlçe
: Bursa / Osmangazi
Telefon
:
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Ajanslar , Alış Veriş Sitesi , Basın ve Medya , Bilgisayarcılar , Bilişim Hizmetleri
Email
:
Web
:
Facebook
:
Email Formu
: Email belirtilmemis.
Tweetle
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 15 , toplamda 111 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

Firmanızı ücretsiz ekleyebilieceğiniz seo'su yüksek olan bu sitemizde sizi google,yandex,bing gibi büyük arama motorlarında yükselip ilk sıralara en kısa zamanda yükselmenize olanak sağlar.

Arama motorları sık sık sayfaları indexleme yapar ve yeni eklenen bilgileri toplar  böylece yeni çıkan ürün haber veya ilan olduğu zaman google,bing,yandex de arama yapıldığı zaman hemen ilk sayfalarda yer alır.

Diyelimki aynı ürünü aynı bilgilerle 100 internet sitesi yükledi,bu üründe aynı bilgilerle yükselmeniz zor olur bunun nedeni arama motorları kopya bilgilere önem vermemektedir eğerki aynı ürünün bilgilerini farklı açılardan anlatırsanız arama motorları sizdeki ürünü üst seviyelere çıkartarak arama yapanlara sunar.

Nasıl üye olacaksınız? Sağ Üst kısımda yer alan firma ekle kısmındaki butonuna tıklayarak firmanızla ilgili formu doldurunuz.Bir gün içinde firmanız onaylandıktan sonra tekar sitemizi ziyaret edip Girişyap bölümünden oluşturduğunuz şifre ve kullanıcı adıyla giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sol kısımdaki profil kısmından firma detaylar bölümünü yaptığınız işle ilgili yazılarla doldurunuz tek dikkat etmeniz gereken konu kopya bilgiler değilde kendinize öz bilgilerle fimanızı tanıtmak, Google ,Yandex , Bing ve diğer arama motorlarında kopya bilgilerle üst seviyelere çıkamazsınız.

Not : Firmanızı ekledikten sonra bir gün içinde size onay verilecek ve firmanız sitemizde yayınlanacak yayınlandıktan sonra bir hafta içerisinde firma detaylar bölümünü doldurmazsanız firmanız silininecektir.

                                

 Ücretsiz firma ekle

Facebook Yorumları