Gitti Gidiyor Alış Veriş Sitesi

Altın Üye
Firma Adı
: Gitti Gidiyor Alış Veriş Sitesi
Yetkili Adı
: GittiGidiyor.com
Adres
: GittiGidiyor.com
Şehir/İlçe
: İstanbul / Ataşehir
Telefon
:
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Alış Veriş Sitesi/Online Alış Veriş
Email
:
Web
:
Facebook
:
Email Formu
: Email belirtilmemis.
Tweetle
Bu firma Bugün 2, Bu Ay 59 , toplamda 765 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

43 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com, 8 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi, ayda 22 milyonun üzerinde ziyaret, 10 milyon üzerinde tekil ziyaretçi ve 4 milyondan fazla anlık satış fırsatıyla, Türkiye'nin en işlek alışveriş merkezidir.GittiGidiyor.com, 3 ortaklı bir şirket olarak kuruldu ve 5 Şubat 2001'de yayın hayatına başladı. 2007 yılında GittiGidiyor'a ortak olan eBay, 2011 yılı Mayıs ayında ortak olduğu GittiGidiyor'un %93'ünü şirket değeri üzerinden satın aldı.

eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com'da, 10 milyonun üzerinde kayıtlı üye, ayda 27 milyonun üzerinden ziyaretçi, 12.5 milyonun üzerinde tekil ziyaretçi ve 5 milyondan fazlı anlık satış fırsatı mevcut.

Türkiye'de e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük eden sitede, aylık ortalama 750 bin adet satış gerçekleşiyor; 3 saniyede 1 ürün satılıyor. Bugüne dek GittiGidiyor.com'da, Sıfır Risk güvencesinde, toplam 30 milyonun üzerinde satış işlemi sorunsuz gerçekleşti.Facebook Yorumları