Horlama Tedavisi -Horlamaya Son-Horlama nedenleri-horlama Çözümleri

Altın Üye
Firma Adı
: Horlama Tedavisi -Horlamaya Son-Horlama nedenleri-horlama Çözümleri
Yetkili Adı
: ClickMerkez Bilgi İşlem Servisleri Ticaret A.Ş.
Adres
: Fetih Mah. Tahralı Sokak Tahralı Sitesi Kavakyeli Plaza A Blok Kat:7 No:17
Şehir/İlçe
: İstanbul / Göztepe
Telefon
: (216) 545-4574
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Sağlık Hizmetleri , Sağlık , Özel Sağlık Kuruluşları , Medikal
Email
:
Web
:
Facebook
:
Email Formu
: Email belirtilmemis.
Tweetle
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 7 , toplamda 360 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

Dikkat! Bu yazı konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır. Kronik horlama problemine sadece 7 günde kesin çözüm sunar. — Horlamaya Son! 

 

 

Siz ve eşiniz için işkence haline gelen Horlama sorunu ve uyku eksikliğine %100 kesin çözüm!

 

Sadece 7 günde kurtulmanın basit ve kolay yolunu keşfedin…

 

Horlama, sadece uykunuzu bölen sinir bozucu bir hastalık olmakla kalmaz! Aynı zamanda BÜYÜK bir sorundur ve beraberinde bir çok hastalığa da davetiye çıkardığı için tehlikelidir.

 

 

HORLAMA NEDİR?

 

Horlama, nefes alma sırasında havanın dar bir alandan geçerken, çevresindeki yumuşak dokuların titreşimiyle ortaya çıkan sestir. Darlık arttıkça doğal olarak horlama da şiddetlenecektir.

Horlamayı oluşturan bu darlık, sanılanın aksine sadece burundaki bir sorundan dolayı değil, genellikle üst solunum yolunun dil arkasında ve yutak çevresindeki bölümünün daralmasıyla ilişkilidir.

 

HORLAMA KAÇ ÇEŞİTTİR?

1) Basit Horlama: Kesintisiz, yani solunum düzensizliğinin eşlik etmediği horlamanın, uykuda çok sık bölünme oluşturmuyorsa veya nadiren bölünme oluşturuyorsa, horlayan kişiye çok ciddi bir zarar vermediği düşünülmektedir. Bu tür horlamaya, basit horlama diyoruz. Burada, gürültüden dolayı çevrenin, özellikle de eşin rahatsız olması ve uykusunun bölünmesi söz konusudur. Genellikle basit horlaması olan kişiler, daha çok yakınlarının ısrarı dolayısıyla tedavi yollarına başvurur.

Bu horlama sadece 7 gün içinde tamamen tedavi edilebilebilir!

2) Uyku Apnesi Sendromu: Basit horlamada olduğu gibi, özellikle dil arkası ve yutak çevresindeki darlığın ileri boyutta olduğu durumlarda, uykunun başlamasıyla birlikte yumuşak dokuların gevşemesi ve nefes alma sırasında oluşan negatif basınç dolayısıyla solunum yolunun tıkanması, böylece ağız ve burundan hava girişinin en az 10 saniye süreyle engellenmesiyle meydana gelen bir hastalıktır. Uyku apnesi sendromu olan kişiler, bu sayfada anlatacağımız bilgiler ışığında daha rahat uyuyabilir ve sorun tamamen çözülmese de belirgin bir farklılık ve rahatlama meydana gelir. Bununla birlikte horlama ciddi oranda azalır!

Dahafazla detayı incelemek için burayı Tıklayarak sitemize yönlenebilirsiniz

 

Firma Videosu
Facebook Yorumları