Likya web tasarım 2003 yılından bu yana yüzlerce kurumsal şirketlere SEO danışmanlığı hizmeti sunmuş bir ekiptir. Genç ve dinamik bir ekip sayesinde bu günlere kadar bir çok projenin altına imza atarak gelmiştir. En önemli prensiplerimizden bir kaçını sıralayacak olursak; Müşteri memluniyeti, 7 Gün 24 Saat teknik destek imkanı, yaptığımız işin her zaman arkasında olmak en önemli prensiplerimizdendir.

Web tasarım bizim için sadece görsellik ve kolay kullanıma sahip olan bir yönetim panelinden ibaret değildir. Web tasarım bizim için görsellik, kolay kullanılır yönetim paneli, arama motoru uyumu, web sitenize gelecek saldırıları önlemekten oluşur.

Arama motoru optimizasyonu yani sizin Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarında hedef kelimelerinizde sizin üst sıralarda çıkmanızı sağlayan işlemdir. Kökeni ingilizceden gelen kelime search engine optimizasyondur. Kısaltılmış hali yani SEO günümüzde bu işlem için en çok kullanılan kelimedir.

Web siteniz belirlediğiniz hedef kelimelerde üst sıralarda çıkması sitenize ziyaretçi akışı sağlar. Ve web sitenizin tasarımı ile ziyaretçinin aradığını kolaylıkla sunulduğunda ziyaretçi müşteriye dönüşür ve size para kazandırır. Bu kombinizasyonu sağlamak için bizimle iletişime geçin ve arkanıza yaslanın.

Daha ayrıntılı bilgi edinmek ve referanslarımız için burayı tıklayarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz