Oku Danışmanlık Hizmetleri- Kobi Danışmanlığı -Satış ve Operasyon Planlama

Altın Üye
Firma Adı
: Oku Danışmanlık Hizmetleri- Kobi Danışmanlığı -Satış ve Operasyon Planlama
Yetkili Adı
: OKU DANışmanlık, eğitim ve sistem mühendisliği hizmetleri
Adres
: Yalnız Selvi Caddesi, Bektaş Sokak, Adanus Park Sitesi, C Blok, No:7/18, 34880, Soğanlık
Şehir/İlçe
: İstanbul / Kartal
Telefon
:
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Pazarlama , Özel Eğitim Kurumları , Mimarlık/Müdendislik , Dershaneler , Bilişim Hizmetleri
Email
:
Web
:
Facebook
:
Email Formu
: Email belirtilmemis.
Tweetle
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 6 , toplamda 250 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

Programlarımız

OKU DANışmanlık olarak eğitim programlarımız ile profesyonel gelişiminize yön veriyoruz. Bazen bildiklerini organize etmenize ve yeniden hatırlayarak, yapılandırmanıza yardımcı olan eğitimler, bazen yenilikleri keşfetmenize ışık tutarlar. Gelişimde en az okumak kadar konusunda uzman kişilerin deneyimlerini dinlemek, profesyonel teknikler hakkında eğitim almak ve yeni metodlar öğrenmek de önemli bir paya sahiptir.

İlginizi çekebilecek bazı eğitim programlarımız: 

 • PUSULA Stratejik Yönetim Eğitim Programı
 • aktif ol ! Aktif Satış Eğitim Programı
 • "a" ol, "b" olma ! Yönetici Geliştirme Eğitim Programı
 • OKDN Dağıtım Kanalı Geliştirme Eğitim Programı
 • Talep Planlama Eğitim Programı
 • Satış ve Operasyon Planlama Eğitim Programı

​Ayrıca şirketinizin içinde bulunduğu sektöre ve çalışma yapısına özel eğitim programları tasarlayarak büyüyen organizasyonunuzun, yeni katılan personel ile hızlı adaptasyonu için sizin istediğiniz eğitim içeriklerinde "yeni personel yetiştirme" programları hazırlıyoruz. Böylece siz hem işinizle ilgilenirken, hem de yeni personelin şirkete uyumunu hızlandırmakla ilgili eğitimler düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Biz sizin yerinize yeni personelinizi, yeni görevine, en önemlisi yeni şirketine hazırlıyor, ilgili pozisyona uygun olarak mevcut personel ile aynı seviyede eğitimler almasını sağlıyoruz.

Dilerseniz sizin için ölçme ve değerlendirme formatları hazırlıyor, hem mevcut hem de yeni personelinizin sizin işinizle ilgili eğitim düzeyini ölçüyor ve size raporluyoruz. Ayrıca şirketinizin ihtiyacı olan performans ölçme ve değerlendirme sistemi için de dilerseniz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Siz sadece ihtiyaçarınızı belirleyin, biz diğer herşeyi çözelim. Ancak isterseniz ihtiyaçlarınızı da beraber belirleyebilir, şirketinizin organizasyon yapısını ve hatta personel niteliğini analiz edebilir, çözümler getirebiliriz. Ayrıntılı Bilgi ....

Hizmetlerimiz

OKU DANışmanlık olarak şirketinizde aktif olarak görev alıyor, şirketinizin tüm fonksiyonları ile beraber belki kazandırılması gereken yeni fonksiyonları da planlıyoruz. Sadece tavsiyelerine başvurduğunuz bir danışman değil, sistemin kurgulanmasından, işletilmesine, denetlenmesinden, raporlamasına kadar bütün çevriminde aktif olarak görev yapıyoruz.

Danışmanlık hizmetlerini, Sistem Mühendisliği disiplini ile harmanladık, sistem bilincinin ve Endüstri Mühendisliği Disiplininin gereği olan "Bütünsel Yaklaşım" mottosu ile modern danışmanlık standardı olarak "quadiss-whp" metodolojisini geliştirdik.

Kısaca Aktif Danışmanlık İlkelerimiz gereği, şirketinizin önemli profesyonel yöneticilerinden biri oluyoruz, uzmanlığımızı ve zamanımızı sizin için ve size özel olarak yeniden organize ediyoruz. Siz sadece işinize odaklanıyorsunuz, biz sizin işinizi geliştirmek için tüm uzmanlığımızı ve gereken zamanı seferber ediyoruz. Yine sizinle beraber ama minimum düzeyde zamanınızı alarak, çünkü sizin işinizi sizden daha iyi kimse bilemez. Bizim uzmanlığımız, sizinle beraber; sistemli, en kısa sürede ve doğru bilimsel tekniklerle işinizi geliştirmek.

Özellikle hızlı büyüyen şirketlerde en büyük problem iş hacmini büyütürken, aynı hızda kurumsallığı ve sistematiği geliştirememektir. Dahası kritik noktalarda yer alan organizasyonun git gide karmaşıklaşması sonucu şirket büyüdüğünden daha hızlı küçülme teklikesi ile karşı karşıya kalabilmektedir. Zirveye giden yok çetrefillidir ama orada tutunabilmek daha da zordur. Zirveye giden yolda ve en önemlisi zirveye ulaştığınızda sistemli, bilimsel ve yeniliklere uyumlu olmalısınız.

OKU DANışmanlık bazen sizinle beraber, bazen sizin yerinize ama en önemlisi sizin için projeler yürütmekte ve size standartları olan bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Siz sadece ihtiyaçarınızı belirleyin, biz diğer herşeyi çözelim. Ancak isterseniz ihtiyaçlarınızı da beraber belirleyebilir, şirketinizin çalışma sistemini Bütünsel Perspektif ile analiz edebilir, çözümler getirebiliriz.Ayrıntılı Bilgi ....

KOBİ Danışmanlığı  YENİ

 • Şirketinizi büyütmek mi istiyorsunuz?
 • Yeni kuşaklarınıza kurumsal bir miras bırakmak mı amacınız?
 • Yoksa artık diğer şehirlerle hatta diğer ülkelerle ticaret mi yapmak hedefindesiniz?
 • Sormak istediğiniz sorularınız var ama çevrenizde sizi tatmin edecek cevapları bulamıyor musunuz?
 • Artık yazılım kullanarak mı işlerinizi disiplin altına almak istiyorsunuz?

Peki nasıl yapılacağı ile ilgili danışmanlık hizmeti almak istiyor ama yeterli bütçeniz mi yok?

E-Ticaretin hizmete dönüştüğü, bilginin internet kanalı ile aktarıldığı danışmanlık hizmetlerini başlatıyoruz !

Kadromuzda bulunan Avukatlar, Pazarlama Uzmanları, Satış Yöneticileri, Satış Sonrası Hizmet Guruları; hatta CEO'lar, Genel Müdürler ! Sizin için oturdular bilgisayarları başına, şirketiniz için çalışıyorlar. Hem de karşılayabileceğiniz maliyelerle.

Artık Danışmanlık Hizmetleri E-Danışmanlığa Dönüşüyor !

Artık Danışmanlık Hizmeti almak KOBİ ler için pahalı bir lüks değil, karşılanabilir ve geri dönüşü olan bir yatırım !

Yeni çağa ayak uydurmak için yeni çağın danışmanlık yöntemini sizin için düşündük, geliştirdik ve organizasyonumuzu tekrar yapılandırdık.

Bir kaç dakikanızı ayırıp, küçük bir form doldurun, sizin için ücretsiz çözüm planı oluşturalım, gözlerinize inanamayacağınız fiyatlarla e-danışmanlık hizmet teklifimizi sunalım.Ayrıntılı Bilgi ....

 Referanslarımız

 

 

Ayrıntılı Bilgi ....

Facebook Yorumları